Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}
TYVEK kombinéza Classic Xpert

TYVEK kombinéza Classic Xpert

Katalogové číslo:14610
Dostupnost:skladem
Materiál:100% Tyvek
Velikosti:M, L, XL, XXL, 3XL
Barvy:bílá
EN 1073-2 Ochranné oděvy bez nucené ventilace proti kontaminaci radioaktivními částicemi, EN 1149-5 Ochranné oděvy - Elektrostatické vlastnosti, EN 13034 Ochranné oděvy proti chemikáliím poskytující omezenou ochranu proti kapalným chemikáliím (typ 6 a prostředky typu PB [6]), EN 14126 Všeobecné požadavky a metody zkoušení ochranných oděvů proti infekčním agens, EN 374-1 Ochranné rukavice proti chemikáliím a mikroorganismům - Terminologie a požadavky, EN ISO 13982-1 Ochranné oděvy proti chemikáliím poskytující ochranu celého těla proti poletavým pevným částicím (oděv typu 5)
Voděodolná kombinéza s kapucí, odolná chemikáliím, azbestu a prachu, vnější šité švy, trojdílná pružná kapuce, zip Tyvek® s klopou, elastické manžety, pas a kotníky. Ergonomický design pro lepší přizpůsobení postavě a volnosti pohybu. Nový design kapuce kopírující tvar obličeje a rukávy, které se nevyhrnují. Nová technologie švů. Inovované moderní balení.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Dotaz k produktu

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MenuX

InformaceX