{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}

Nabízené pozice

Švadlena / šička

Hledáme švadlenu/šičku pro zakázkovou výrobu pracovních oděvů. Praxe z oblasti šití oděvů výhodou. Nabízíme práci v malém kolektivu zabývajícím se výrobou pracovních oděvů.

  • Místo pracoviště: Brno – Medlánky
  • Plat: 14000 – 20000 Kč/měsíc
  • Pracovní poměr: Práce na plný úvazek, vhodné i pro OZP s docházením do firmy
  • Pracovní doba: od 6 hod do 14:30 hod. (lze upravit)
  • Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
  • Nástup možný ihned

Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, schopnost pracovat samostatně.

V případě zájmu nás kontaktujte:
tel: +420 777 740 983
email: otupa@voptupa.cz

Obchodní zástupce

Hledáme obchodního zástupce pro zakázkovou výrobu pracovních oděvů a prodej ochranných pracovních pomůcek. Znalost trhu klíčových zákazníků výhodou. Nabízíme práci v malém kolektivu zabývajícím se výrobou pracovních oděvů a prodejem OPP.

  • Plat: fix + provize z měsíčního obratu
  • Pracovní poměr: Práce na plný úvazek
  • Pracovní doba: flexibilní
  • Vzdělání: Středoškolské
  • Benefity: firemní automobil, telefon i pro soukromé účely, NTB

Náplň práce

  • Péče o stávající a vyhledávání nových zákazníků
  • Zpracování cenových nabídek
  • Koordinace obchodních zakázek
  • Vedení obchodní agendy
  • Spolupráce na marketingu

Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk.B.
  • Praxi v oblasti obchodu
  • Znalost práce na PC
  • Komunikativnost
  • Aktivní přístup

MenuX

InformaceX