Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}
RUKAVICE NITRILOVÉ vyšetřovací bez pudru

RUKAVICE NITRILOVÉ vyšetřovací bez pudru

Katalogové číslo:3519 BOX
Dostupnost:na dotaz
Velikosti:S, M, L, XL
Nitrilové rukavice doporučujeme tam, kde se vyžaduje eliminace rizika vzniku latexové alergie a zvýšená ochrana proti proděravění. Rukavice jsou vyráběny ze surovin nejvyšší kvality. Optimalizovaný anatomický model zaručuje snadnou aplikaci a pohodlné nošení. Pro zvýšení úchopové schopnosti, jsou konečky prstů opatřeny povrchovou mikrotexturou. Vhodné jako ochranná pomůcka i pro alergiky na latex. Nepoužívejte ve styku s ketony a kyselinami. V ošetřovatelství nejoblíbenější typ rukavic. Doporučené použití: ochrana před možnou kontaminací, znečištěním, ochrana při vyšetřovacích procedurách, manipulaci s biologickým materiálem, ošetřovatelství, zdravotnictví, laboratoře, hygiena.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Dotaz k produktu

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MenuX

InformaceX