Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}
Rukavice BI-COLOUR 87-900

Rukavice BI-COLOUR 87-900

Katalogové číslo:3525
Dostupnost:skladem
Velikosti:7, 8, 9, 10, 11
Barvy:zelená-žlutá
EN 1073-2 Ochranné oděvy bez nucené ventilace proti kontaminaci radioaktivními částicemi, EN 374-1 Ochranné rukavice proti chemikáliím a mikroorganismům - Terminologie a požadavky, EN 374-3 Ochranné rukavice proti chemikáliím a mikroorganismům - odolnost proti permeaci chemikálií, EN 388/x120 Ochranné rukavice proti mechanickým rizikům
Rukavice z přírodního latexu, máčené v neoprenu. Síla rukavice 0,68 mm silném neoprenu s velurovou úpravou uvnitř, reliéfním povrchem v dlani a na prstech, v celkové délce 32,2 cm.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Dotaz k produktu

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MenuX

InformaceX