Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
{if $_config.language_code == "cs" || $_config.language_code == "sk"}{/if}{if $_config.language_code == "it"}{/if}{if $_config.language_code == "en"}{/if}
LOMBARDO

LOMBARDO

Katalogové číslo:21024
Dostupnost:skladem
Materiál:Svršek: Action leather hovězinová useň 1.6 - 1.8 mm, podšívka: textilie MESH, stélka: EVA + MESH, anatomicky tvarovaná s větracími otvory, podešev: THUNDER AIR phylon/pryž, ocelová tužinka, svršek: pryž
Velikosti:37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Barvy:černo-šedo-žlutá
Lehký outdoorový sandál sportovního typu. Obuv je opatřena pevným chráničem špice a speciálními otvory v podešvi zajišťujícími dobrou větratelnost obuvi a odvod vody. Funkce odvodu vody slouží k zachování suchého prostředí v obuvi a urychlení jejího vysychání po průchodu nebo kontaktu s mokrým prostředím. Díky perforované struktuře vkládací stélky a speciálním otvorům v podešvi může voda z vnitřního prostoru obuvi volně odtékat.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Dotaz k produktu

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MenuX

InformaceX